Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa:

Ziyaretçi Defterine Yaz


ENDER ŞEVKİ ÖNDER    11 Şubat 2014 20:08 |
TEŞEKKÜR

Erbaa' lı olmadığı halde, 87 yıllık ömrünün 64 yılını Erbaa' lı olarak yaşayan; merhum babamız eski Erbaa Belediye Başkanı ve eski Tokat Milletvekili Reşit Önder' in eşi, merhum Coşkun Önder, Gönül Önder Yücel ve Ender Şevki Önder' in anneleri, annemiz NECLA ÖNDER kendisinin isteği üzerine Erbaa' ya, kadirşinas hemşerilerimizin göz yaşartan çok yakın ilgileriyle defnedilmiştir. Cenaze sonrası da, değerli hemşerilerimizin, bu çok yakın ilgisi devam etmiş, büyük acımızı hafifletmiştir.
Erbaa' lı olduğumuz için, bir kez daha büyük şeref ve mutluluk duyuyor, Yüce Rabbimize şükrediyoruz.
Bu acılı ve zor günlerimizde, yanımızda olan, kurucu üyesi olmakla şeref duyduğum, İstanbul Erbaa Kültür ve Dayanışma Derneği üyesi hemşerilerimize, başta Sayın Başkanımız Prof. Dr. Ceyhun Oral Beyefendi olmak üzere candan teşekkürlerimizi sunarız.


Aile Adına

ENDER ŞEVKİ ÖNDER

ebaader    12 Aralık 2013 14:25 |
Hacıpazar Köyü Derneğinin 22.12.2013 Pazar günü yapacağı 1.Kahvaltılı Sohbet Toplantısına Davet
Erbaa Kültür ve Dayanışma Derneğinin geleneksel hale getirmiş olduğu yöre yemekli sohbet toplantısının yöre dernekleri ve üyeler tarafından çok beğenildiği bilinmektedir. Erbaa Derneği Kurucularından ve Dernek Saymanımız Adnan AK Kurucusu ve Başkanı olduğu Erbaa Hacıpazar Köyü Güzelleştirme ve Dayanışma Derneğinde aynı faaliyetleri

yapma ve devam ettirme arzusundadır.Bu itibarla Erbaa Derneğinin yıllardır yapmakta olduğu yöre yemekli sohbet toplantısını, 22 Aralık 2013 Pazar günü Sabah Saat 10:30 da Bahçelievler (Camlıkahve) Cumhuriyet Mah. Ceylan Sok. No:10 da bulunan Hacıpazar Köyü Derneğinde KAHVALTILI olarak yapma kararı almıştır.

Hacıpazar köyü Derneği Eğitime çok önem vermekte, imkânlar ölçüsünde bu ve benzeri eğitimleri sürekli hale getirmek istemektedir. Bu denli önemli bir konuyu yıllardır işleyen, topluma aşılayan, sevdiren, Erbaa Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanı Prof.Dr. Ceyhun ORAL ın sunumuyla başlatmayı devamı bakımından çok önemli bir başlangıç olacağı düşünülmektedir.

Daha önce Hacıpazar Köyünde Mezarlık düzenlemesi yaparak 1500 adet Sedir çamı diken ve Derneğine 175 metre kare yer sahibi yapan başkan bu faaliyetin Derneğin kuruluşundan bu yana en önemli faaliyeti olacağına düşünmekte, tüm Hacıpazarlıların ve Hacıpazar dostlarının eksiksiz katılmasını arzu etmektedir.

Erbaa Derneği Kurucusu ve Dernek Saymanımız Adnan AK Erbaa Derneğine çok önemli katkılar sunmaktadır. Böyle bir günde Başkanımız yalnız bırakmamak hepimizin görevidir.

Tekrarı olmayan bu etkinliği 22.12.2013 Pazar günü kaçırmayalım. 0533 373 1558

Prof.Dr.Ceyhun ORAL
Erbaa Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanı

Ayşe nur    08 Aralık 2013 22:38 |
Selamun aleyküm ben corumda ilahiyat fakultesinde okuyan universite ogrencisiyim. Liseyi istanbulda okudum.. memleketim tokat / erbaa . Her zaman boyle derneklerin burs verdigini duymustum ama erbaalilar derneginin oldugunu bilmiyordum. Bende erbaali olarak size burs basvurusu talep ediyorum. Insallah cevabinizi bekliyorum. Simdiden tesekkurler

temel    11 Kasım 2013 10:22 |
Yöre yemekli sohbet toplantısına davet
Erbaa Kültür ve Dayanışma Derneği geleneksel hale getirmiş olduğu yöre yemekli sohbet toplantısında yine ilginç bir konu ve konuşmacılarla 24 Kasım 2013 Pazar (Öğretmenler) günü saat 13:00-16:00 arası sizleri tarihin derinliklerinde yolculuk yapmaya davet etmektedir. Konumuz; Öğretmenler günü kutlaması; Konuklar; Köy Enstitülerinde öğretmenlik yapmış Erbaalılar. Tüm Erbaalılar davetlidir. Yer: Beşiktaş Dernek Merkezi. Prof.Dr.Ceyhun ORAL
Erbaa Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanı

KARAYAKA DERNEĞİ    14 Ekim 2013 21:51 | BAYRAM KUTLAMA MESAJI
KURBAN BAYRAMINIZI KUTLAR SEVDİKLERİNİZLE BERABER MUTLU,SAĞLIKLI VE HUZUR DOLU GÜNLER GEÇİRMENİZİ DİLERİZ. YÖNETİM KURULU ADINA . ŞAKİR TAŞOVA DERNEK BAŞKANI

temel    01 Eylül 2013 11:36 |
Erbaa Kültür ve Dayanışma Derneği Kurucu Başkanı Av. Bedirhan ÖZALP bu gün hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenaze 02.09.2013 Pazartesi İkindi Namazını Müteakiben Ataşehir Mimar Sinan camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah (cc)dan Rahmet diler, geride kalan eşi, çocukları, tüm sevenleri ve Erbaalılara Başsağlığı ve sabırlar dileriz. Allah taksiratını affetsin Mekanı Cennet olsun. Amin.0532 287 8722

Prof Dr.Ceyhun ORAL

NİHAT GÜNGÖR    22 Ağustos 2013 22:35 |
MEMLEKETİM

GURBETTE GEÇEN GÜNLER BİTMEYEN BİR SANCIDIR.
HASRETLİK CAN EVİNDE, DÜNYALAR YABANCIDIR.
UZUN YILLAR SONUNDA ERBAA YA (MEMLEKETE )
SANKİ ÇIKMIŞA DÖNDÜM, YENDİDEN GURBETE!

AŞİNALAR AZALMIŞ, DOSTLARA BİR HAL OLMUŞ,
GENÇLİK, GÜZELLİK DOLU BAKIŞLAR HAYAL OLMUŞ.
CAZİBESİ, SEVGİSİ UNUTULMAZ MUM DEDENİN
SİNESİNDE TOPLANMIŞ NESİ VARSA MAZİNİN&

NEREDE KAVAL ÇALAN ÖMERİN DAVUL ÖNÜNDE YÜRÜYÜŞÜ,
USTA KÖYLÜ HALİSİN DELİ OSMANLA MAHKEMEDE GÜLÜŞÜ.
AT ÜSTÜNDE SADRAZAM GİBİYDİ ZİYDİLİ MAHİR,
ESPİRİLİ, NÜKTELERİ İLE DİNLENİRDİ ZİLHORLU TAHİRİ!

UNUTMAK MUMKÜN MÜ HİÇ, SAFFET BEYİN KUYUYU
BAŞ MUALLİM HAMİT BAKIR, TOPAL DR. HALET ÇORUHU
ŞEN ORTAKLAR FİRMASININ SAĞ KANADI MEHMET İZGİN,
YEDİ AĞLIĞIN ÖMER, ÇAMCI BEKTAŞ, YAYLACI MUSTAFA
YOOK,

YOOK DONDURMACI ADEM, ÇARKCI MEHMET, DELAL
MUSTAFA,
NEREDE KOCA MÜDÜR, NEREDE ECZACI CEMAL, DEHRİ PAŞA
NEREDE NAPOLYONUN ŞEVKİ, AYASUNLARIN ŞEHRİ
BİRER BİR ER GÖÇMÜŞLER ŞEHRİN NİRENGİLLERİ.
SAF DURUP DİNLENİRDİ ARANMAZ KOLTUK LOCA,
ŞEHÜLİSLAM EDASI İLE HUTBEDE ATIF HOCA.
BAŞKA RENK, BAŞKA HAVA VERİRDİ BELEDİYE BANDOSU,
ÇATILARDAKİ LEYLEKLERİN, KULAKLARDAN GİTMEYEN
KOROSU.

HEP ŞAMPİYON OLURDU:
HAKİMİN KEMAL, CAVİT BEYİN ŞAHAP, NEJDET SAY,
DÜNDAR SAY, ALTIPARMAK ALİLİ ERBAA SPOR KULÜBÜ.
UNUTMAK MÜMKÜN MÜ HİÇ ERBAA SEVDALISI
DOKTOR ZİYA DURMUŞU.

NİHAT GÜNGÖR

duran maden    08 Ağustos 2013 00:16 | istanbul
Başta derneğimizin değerli başkanı ve yönetim kurulu olmak üzere bütün hemşerilerimizin RAMAZAN BAYRAMI nı en kalbi duygularımla kutlarım ÇALKARA KÖYÜ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ yönetim kurulu üyesi DURAN MADEN..

ibrahim    24 Haziran 2013 15:49 | ERBAA
TÜM İSLAM ALEMİNİN MÜBAREK BEARAT KANDİLİNİ KUTLARIM.

Kadir BURSALI    17 Haziran 2013 19:26 |
MUJDE ERBAA'YA BIR OTOBUS FIRMASI DAHA KURULDU:

Ulkemizin en onemli Otobus firmalarindan biri olan TANRIVERDI Otobus Isletmesi TASOVA, ERBAA ve NIKSAR yollarinda siz degerli hemserilerinin hizmetindedir.
Size hizmetin kiralini sunmaya talip olan ERBAA'li kardesiniz Kadir BURSALI her zaman sizinle sizden biridir.
Degerli hemserilerim Merkezimiz Istanabul Yenibosna da dir.
Hemşerilerimizin Ilgi ve alakani beklerim.
Saygilarimla.
Kadir BURSALI

Yazıhane tel :02125030641 GSM: 05355666525 - 05414602860

Adnan AK    16 Mayıs 2013 23:32 |
Tüm İslam aleminin Regaib kandilinizi en içten dileklerimle tebrik eder, Sağlık, Mutluluk ve Esenlikler dilerim.

KARAYAKA DERNEĞİ    13 Ekim 2012 11:52 | KURBANLIK KARAYAKA KOYUNU
DEĞERLİ HEMŞERİLERİMİZ YAKLAŞAN KURBAN BAYRAMI NEDENİYLE KARAYAKA'MIZDAN, KARAGÖL YAYLASINDA YETİŞTİRİLMİŞ MEŞHUR KARAYAKA KOYUNUMUZ GELMİŞTİR. HEMŞERİMİZİ YALNIZ BIRAKMAYALIM. ADRES:BAHÇELİEVLER-ÇOBANÇEŞME-YENİBOSNA SEBZE HALİNİN YANI. İRTİBAT :YUSUF BAKIR TELEFONU:0544 678 60 09
Şakir TAŞOVA
Karayaka Dernek Başkanı

sakirtasova    19 Ağustos 2012 21:49 | Bayram Kutlama Mesajı
Tüm İslam aleminin ve Türk Milletinin Mübarek Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, daha nice Bayramlara Sağlık, mutluluk ve esenlikler içinde erişmeni dilerim.
Şakir TAŞOVA
Karayaka Dernek Başkanı

Prof.Dr.Ceyhun ORAL    19 Ağustos 2012 00:11 |
Tüm İslam aleminin Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle tebrik eder, daha nice Bayramlara Sağlık, mutluluk ve esenlikler içince erişmenizi niyaz ederim. Bu Bayramın Ülkemizde ve dünyanın her bir köşesinde yaşanan karışıklıkların son bulması ve İnsanlığın kurtuluşuna, vesile olmasını niyaz ederim.
Erbaa Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanı

sakirtasova    14 Ağustos 2012 00:15 | GEÇMİŞ OLSUN MESAJI
Erbaa Derneğimizin Kurucu Başkanı, Erbaa'mızın, Türkiye'nin kendi alanında lideri ve Mederıiftarımız Kayalar ailesine ait Boya fabrikasında çıkan yangın Karayaka'lı hemşerilerimizi derinden üzmüştür. Çıkan yangında can kaybı olmaması üzüntümüzü biraz hafifletmiştir. İstanbul Karayaka Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak tüm üyelerimiz bize ulaşıp üzüntü ve kaygılarını paylaşmıştır. Karayaka Derneği olarak bizde üyelerimizde aldığımız güçle hep bir ağızdan "GEÇMİŞ OLSUN KAYALAR AİLESİ" diyoruz. Allah (cc)hu sizleri ailenize ve biz Erbaalılara, Karayakalılara bağışlasın. İnanıyoruzki en kısa zamanda fabrikanın daha iyisini kuracaksınız.Duaalarımız sizinle.
Şakir TAŞOVA
Karayaka Dernek Başkanı


154
Ziyaretçi Defteri Kayıtlar
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »

ERBAA DERNEK BÜLTENİ

Görüş ve düşünceleriniz bizim için çok önemlidir. Erbaa'mızla ilgili, Dernek çalışmalarımızla ilgili her türlü güzelliği Aylık bültenlerimizde yayınlayıp gelecek nesillere aktaracağız. Katkılarınızı bekliyoruz.

OCAK   2013 SAYI 1

ŞUBAT 2013 SAYI 2
MART  2013 SAYI 3
NİSAN 2013 SAYI 4
MAYIS 2013 SAYI 5Duyurular

2017-2018 DÖNEMİ ÖĞRENCİ BURS BAŞVURULARI 2017 - 2018 DÖNEMİ BURS BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR. BURS ALMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERİMİZİN, AŞAĞIDAKİ BELGELER İLE 22/09/2017 VE 06/10/2017 TARİHLERİ ARASINDA DERNEK MERKEZİMİZE MÜRACAAT ETMELERİ GEREKMEKTEDİR. 

İSTENİLEN BELGELER
1- AİLE DURUMUNU BİLDİREN KISA ÖZGEÇMİŞ
2- ÖĞRENCİ DURUM BELGESİ (TRANSKRİPT)
3- NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
4- GARANTİ BANKASI HESAP NUMARASI

NOT: BURS BAŞVURUSUNDA BULUNAN ÖĞRENCİLERİMİZİN BAŞVURULARI, DERNEK YÖNETİM KURULU TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLİP, ÖĞRENCİNİN KENDİSİNE BİLDİRİLECEKTİR. LÜTFEN İRTİBAT NUMARASI YAZMAYI UNUTMAYINIZ.

İLETİŞİM: (0532) 523 01 14

GENEL SEKRETER
ŞEFİK KIYAKAhmet YENİHAN ile Nostaljik Sohbet 31 Ocak 2016 Pazar günü saat 13:00 de, Beşiktaş Dernek Merkezi'nde, son 20 yılını Belediye Başkanı olarak hizmet etmiş Sayın Ahmet YENİHAN ile 'Geçmişten Günümüze' nostaljik sohbet toplantısı düzenlenmiştir. Katılımlarınızla renkli bir gün olacağına inancım tamdır. 

Sevgilerimle
Prof. Dr. Ceyhun ORAL


2015 - 2016 DÖNEMİ ÖĞRENCİ BURS BAŞVURULARI 2015 - 2016 DÖNEMİ BURS BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR. BURS ALMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERİMİZİN, AŞAĞIDAKİ BELGELER İLE 11/11/2015 VE 21/11/2015 TARİHLERİ ARASINDA DERNEK MERKEZİMİZE MÜRACAAT ETMELERİ GEREKMEKTEDİR. 

İSTENİLEN BELGELER
1- AİLE DURUMUNU BİLDİREN KISA ÖZGEÇMİŞ
2- ÖĞRENCİ DURUM BELGESİ (TRANSKRİPT)
3- NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
4- GARANTİ BANKASI HESAP NUMARASI

NOT: BURS BAŞVURUSUNDA BULUNAN ÖĞRENCİLERİMİZİN BAŞVURULARI, DERNEK YÖNETİM KURULU TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLİP, ÖĞRENCİNİN KENDİSİNE BİLDİRİLECEKTİR. LÜTFEN İRTİBAT NUMARASI YAZMAYI UNUTMAYINIZ.

İLETİŞİM: (0532) 523 01 14

GENEL SEKRETER
ŞEFİK KIYAK2011 Geleneksel Gecemize çelenk gönderenlerKLAS NET TURİZM


*****

EREKTAŞ TURİZM


*****


EROVA TURİZM


*****

GÜRSEL TEKİN
CHP GEN.BAŞ.YARD.


*****

İ.HAKKI TAHMİSCİOĞLU
PETROMEKS NİKMAK


*****

ALİ YILMAZ
AYŞ POLYMEXSİZOLASYON


*****


İSTANBUL NİKSARLILAR
EĞ.GEL.VE DAYANIŞMA DERNEĞİ
 

*****

ERBAA

DERNEKLER FEDERASYONU

*****


Çok Teşekkür ederiz
Sağolun,Varolun.

 

Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
ENDER ŞEVKİ ÖNDER
TEŞEKKÜR 
 
Erbaa' lı o
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Üye Girişi

Üye Girişi

SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi