Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Derneğimiz
Derneğimiz
2012 yılı Geleneksel gecemiz

 Erbaa Kültür ve Dayanışma Derneği’nin her yıl düzenlediği “Geleneksel Erbaalılar Gecemiz” bu yıl Üyelerimizin isteği üzere Avrupa yakası, Trabya da bulunan CENT koleji Sosyal Tesisleri Havuz başında yapılmıştır.

Merkezi İstanbul Beşiktaş’ta bulunan Derneğimizin başkanı Prof. Dr. Ceyhun ORAL, protokol ve tüm misafirleri selamladıktan sonra yaptığı konuşmasında;

“Değerli Hemşerilerim,

 
Geleneksel Sohbet Toplantımıza Davet
Her yıl düzenli olarak yapılan geleneksel toplantımız, 04.12.2011 Pazar günü saat 13:00 – 16:00 arası Beşiktaş ta bulunan Dernek Merkezimizde yapılacaktır. Toplantımızın konusu  “1960 lı yıllarda Erbaa’da sosyal hayat, ekonomik ve kültürel etkinlikler “  Konuşmacı Erbaa Aşığı Emekli Öğretmenimiz Rafet ÇAĞLAR olacaktır. Bu toplantımıza tüm üyelerimizi davet ediyoruz. Elinizde bu yıllara ait eski fotoğraflarınız varsa toplantıya katılanlar başta olmak üzere ve web sitemizde yayınlanmak kaydıyla   Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır   e-mail adresine gönderilmesini rica ederiz.  Erbaa Kültür ve Dayanışma Derneği


 
Kültürel etkinlik
İstanbul Erbaa Kültür ve Dayanışma Derneği 27.12.2009 tarihli Söyleşi Günü'nde Beşiktaş'daki Dernek Binasında biraraya geldi. Dernek üyeleri bu defa kendi içinden yetiştirdikleri üniversite öğrencisi türkücü kızı Meliha Kılıç eşliğinde  eylendiler. Dernek Başkanı Prof.Dr.Ceyhun Oral  yöresel yemeklerini kapıp kültürel etkinliğe gelen Erbaalılara teşekkür ederken Tokat yöresinin çok sanatçı yetiştirdiğini Erbaa'nın Meliha ile ilkleri başlatacağına inandığını belirtti ve tüm Erbaalıların yeni yılını kutladı. Meliha Kılıç hocaları Tekin Kumaş ve Ferhat Aslan  "Hikayeleri ile Türküler"adlı  programını Erbaalılarla birlikte coşkuyla, eylenceli türküler eşliğinde sonlandırdılar.
 
Erbaa Derneği'nin kültür etkinlikleri her zaman ayrı bir tat, ayrı bir lezzet demektir.
 
Derneğimiz Hakkında Genel Bilgi
Erbaa Kültür ve Dayanışma Derneği 1980 yıllarda kurulmasına karar verilmiş,
 
Başkanımızın Mesajı

   Değerli Hemşerilerim, Erbaa Kültür ve Dayanışma Derneğinin  Değerli Üyeleri,..


 
Kurucu Üyeler

Erbaa Kültür ve Dayanışma Derneği 1980 yıllardan itibaren kurulması düşünülmüş olup, bu maksatla bir kaç,..


 
Yönetim Kurulu
 Yönetim Kurulu Üyelerimizi görmek için sayfayı tıklayınız.

 
Denetim Kurulu

 

 
Üye Listesi
İstanbul Beşiktaş Erbaa Kültür ve Dayanışma Derneğimizin Üye listesi. Kayıt Üyeler görebilir.


 
Üyelik Dilekçesi
Imageİstanbul Beşiktaş Erbaa Kültür ve Dayanışma Derneği Üyelik Formu Lütfen dolduralım
İstanbul Beşiktaş Erbaa Derneği Üyelik Formu için tıklayınız. 
Kredi Kartı Formu

Image İstanbul Beşiktaş Erbaa Kültür ve Dayanışma Derneği Burs, aidat ve Bağış için Kredi kartı formu Lütfen dolduralım.
 
Dernek Tüzüğü

ERBAA KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ TÜZÜĞÜ indir

  
Dernek Merkezi
 
Dernek Faaliyetleri
Erbaa Kültür ve Dayanışma Derneğinin Eylül 2004 te ilk sayısını çıkarttığı Dergisidir. başka sayı çıkartılmamıştır bilgilerinize sunulur,..

 
Derneğimizin Hedefleri
 
Dernek Hesap Numaraları
 

ERBAA DERNEK BÜLTENİ

Görüş ve düşünceleriniz bizim için çok önemlidir. Erbaa'mızla ilgili, Dernek çalışmalarımızla ilgili her türlü güzelliği Aylık bültenlerimizde yayınlayıp gelecek nesillere aktaracağız. Katkılarınızı bekliyoruz.

OCAK   2013 SAYI 1

ŞUBAT 2013 SAYI 2
MART  2013 SAYI 3
NİSAN 2013 SAYI 4
MAYIS 2013 SAYI 5Duyurular

2017-2018 DÖNEMİ ÖĞRENCİ BURS BAŞVURULARI 2017 - 2018 DÖNEMİ BURS BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR. BURS ALMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERİMİZİN, AŞAĞIDAKİ BELGELER İLE 22/09/2017 VE 06/10/2017 TARİHLERİ ARASINDA DERNEK MERKEZİMİZE MÜRACAAT ETMELERİ GEREKMEKTEDİR. 

İSTENİLEN BELGELER
1- AİLE DURUMUNU BİLDİREN KISA ÖZGEÇMİŞ
2- ÖĞRENCİ DURUM BELGESİ (TRANSKRİPT)
3- NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
4- GARANTİ BANKASI HESAP NUMARASI

NOT: BURS BAŞVURUSUNDA BULUNAN ÖĞRENCİLERİMİZİN BAŞVURULARI, DERNEK YÖNETİM KURULU TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLİP, ÖĞRENCİNİN KENDİSİNE BİLDİRİLECEKTİR. LÜTFEN İRTİBAT NUMARASI YAZMAYI UNUTMAYINIZ.

İLETİŞİM: (0532) 523 01 14

GENEL SEKRETER
ŞEFİK KIYAKAhmet YENİHAN ile Nostaljik Sohbet 31 Ocak 2016 Pazar günü saat 13:00 de, Beşiktaş Dernek Merkezi'nde, son 20 yılını Belediye Başkanı olarak hizmet etmiş Sayın Ahmet YENİHAN ile 'Geçmişten Günümüze' nostaljik sohbet toplantısı düzenlenmiştir. Katılımlarınızla renkli bir gün olacağına inancım tamdır. 

Sevgilerimle
Prof. Dr. Ceyhun ORAL


2015 - 2016 DÖNEMİ ÖĞRENCİ BURS BAŞVURULARI 2015 - 2016 DÖNEMİ BURS BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR. BURS ALMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERİMİZİN, AŞAĞIDAKİ BELGELER İLE 11/11/2015 VE 21/11/2015 TARİHLERİ ARASINDA DERNEK MERKEZİMİZE MÜRACAAT ETMELERİ GEREKMEKTEDİR. 

İSTENİLEN BELGELER
1- AİLE DURUMUNU BİLDİREN KISA ÖZGEÇMİŞ
2- ÖĞRENCİ DURUM BELGESİ (TRANSKRİPT)
3- NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
4- GARANTİ BANKASI HESAP NUMARASI

NOT: BURS BAŞVURUSUNDA BULUNAN ÖĞRENCİLERİMİZİN BAŞVURULARI, DERNEK YÖNETİM KURULU TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLİP, ÖĞRENCİNİN KENDİSİNE BİLDİRİLECEKTİR. LÜTFEN İRTİBAT NUMARASI YAZMAYI UNUTMAYINIZ.

İLETİŞİM: (0532) 523 01 14

GENEL SEKRETER
ŞEFİK KIYAK2011 Geleneksel Gecemize çelenk gönderenlerKLAS NET TURİZM


*****

EREKTAŞ TURİZM


*****


EROVA TURİZM


*****

GÜRSEL TEKİN
CHP GEN.BAŞ.YARD.


*****

İ.HAKKI TAHMİSCİOĞLU
PETROMEKS NİKMAK


*****

ALİ YILMAZ
AYŞ POLYMEXSİZOLASYON


*****


İSTANBUL NİKSARLILAR
EĞ.GEL.VE DAYANIŞMA DERNEĞİ
 

*****

ERBAA

DERNEKLER FEDERASYONU

*****


Çok Teşekkür ederiz
Sağolun,Varolun.

 

Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
ENDER ŞEVKİ ÖNDER
TEŞEKKÜR 
 
Erbaa' lı o
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Üye Girişi

Üye Girişi

SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi