Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Haberler
Haberler
Kayalar'da Erbaaya bir mübadele Osman bey.

Image1924 Yılında Yunanistan Kayalardan yola çıkan, çoğunluğu mavi gözlü, sarı saçlı, mahsun bakışlı çocukların oluşturduğu kafile'nin, Erbaa'ya zorunlu ve zorlu yolculuğunda Osman Bey Ailesinin öyküsü.
Kayalar ve Erbaalı dostlarıma, sevgi ve saygılarımla.                                                               Süleyman KARA
 
Resim Yarışmasında Gurur veren başarı

Hacıpazar köyü Halkından olup, İstanbul da ikamet eden Fatih MERT'in oğlu Serkan MERT "DSİ nin düzüenlemiş olduğu 2010 YILI DÜNYA SU GÜNÜ YARIŞMASIN da Resim dalında Marmara Bölge 1.cisi Türkiye 3.cüsü olmuştur. Türkiye çapında bu başarıyı elde eden yovrumuzu tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Haber linki


 
ÖSS Say.Türkiye 8.cisi Erbaadan
 Image
Erbaa Hacıpazar Köyü Nufusuna kayıtlı olup, Tokat Sigara Fabrikasında İŞÇİ olarak çalışan Ali DURAN' ın kızı Rahime DURAN Say-2 puan türünde Türkiye 8.si olmuştur. Kızımızı, onu yetiştiren ailesini ve emeği geçen bütün öğretmenlerini tebrik ediyoruz. Haberin devamını ve kızımızın hikayesini basında çıktığı gibi takip edelim.
 
Erbaalılar Taksimde
 Image
ERBAA'MIZA BİR ONUR DAHA

İstanbul Politikalar Merkezi tarafından24-25 Ekim 2008 tarihinde Green Park Otelde düzenlenen Yerel Kalkınmanın Yönetimi Uluslararası Konferansına  ERBAA YEREL KALKINMA İYİ ÖRNEKLER SIFATI ile davet edilmiştir.

Bu davete,  Erbaa Kaymakamımız Sayın Erdal ÇAKIR, Belediye Başkanımız Sayın Ahmet YENİHAN ve Sanayi ve Ticaret Odası Başkanımız Sayın Halil BAŞAK' ile İstanbu Beşiktaş Erbaa Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanımız Sayın Prof.Dr.Ceyhun ORAL Yönetim Kurulu Üyeleri ile ve çok sayıda dernek üyesi ,ilşe birlikte katılmıştır.
Erbaa Kültür ve Dayanışma Derneği olarak Erbaamızı her alanda olduğu gibi Uluslararası alanlarda da başarı ile temsil eden Erbaa Belediye Başkanı Sayın Ahmet YENİHAN ve ekibini tebrik ediyor çalışmalarının devamını bekliyoruz.

 
Yolun Açık Olsun ERBAA
 29.03.2009 tarihinde yapılan Mahalli idareler seçimini 4. kez kazanan Erbaanın Sevilen Başkanı Ahmet YENİHAN Mazbatasını alarak göreve başladı. Yediden yetmişe herkesin sevdiği, takdir ettiği başkan diyorki "Sevgi kazandı, Yürek kazandı, Siz kazandınız " size layık olmak şereflerin en yücesi.
Erbaa Kültür ve Dayanışma Derneği olarak 4. kez Başkanlık yarışını önde tamamlayan Sayın YENİHAN' a Tebrik eder başarılar dileriz.
Yolun Açık Olsun Başkan, Yolun açık olsun ERBAA
 
Erbaa'dan Haberler


BÜYÜK ÖDÜL ERBAA'NIN 
 Sabancı Üniversitesi İstanbul Politikalar Merkezi, Sabancı Vakfı, Dünya Gazetesi, TÜSİAD-Sabancı Üniversitesi Rekabet Forumunun
26.05.2008   tarihinde
 

 
Erbaa'da AB'den onayli üç proje
 Erbaa İlçemiz önceki gün tarihi günlerinden birisini yaşadı. AB"den onaylı üç proje


 
Kenelerle Savaş
 İnsanlarda ölümcül olabilen Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığı"nı bulaştıran kenelere karşı Erbaa ilçe 

ERBAA DERNEK BÜLTENİ

Görüş ve düşünceleriniz bizim için çok önemlidir. Erbaa'mızla ilgili, Dernek çalışmalarımızla ilgili her türlü güzelliği Aylık bültenlerimizde yayınlayıp gelecek nesillere aktaracağız. Katkılarınızı bekliyoruz.

OCAK   2013 SAYI 1

ŞUBAT 2013 SAYI 2
MART  2013 SAYI 3
NİSAN 2013 SAYI 4
MAYIS 2013 SAYI 5Duyurular

2017-2018 DÖNEMİ ÖĞRENCİ BURS BAŞVURULARI 2017 - 2018 DÖNEMİ BURS BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR. BURS ALMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERİMİZİN, AŞAĞIDAKİ BELGELER İLE 22/09/2017 VE 06/10/2017 TARİHLERİ ARASINDA DERNEK MERKEZİMİZE MÜRACAAT ETMELERİ GEREKMEKTEDİR. 

İSTENİLEN BELGELER
1- AİLE DURUMUNU BİLDİREN KISA ÖZGEÇMİŞ
2- ÖĞRENCİ DURUM BELGESİ (TRANSKRİPT)
3- NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
4- GARANTİ BANKASI HESAP NUMARASI

NOT: BURS BAŞVURUSUNDA BULUNAN ÖĞRENCİLERİMİZİN BAŞVURULARI, DERNEK YÖNETİM KURULU TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLİP, ÖĞRENCİNİN KENDİSİNE BİLDİRİLECEKTİR. LÜTFEN İRTİBAT NUMARASI YAZMAYI UNUTMAYINIZ.

İLETİŞİM: (0532) 523 01 14

GENEL SEKRETER
ŞEFİK KIYAKAhmet YENİHAN ile Nostaljik Sohbet 31 Ocak 2016 Pazar günü saat 13:00 de, Beşiktaş Dernek Merkezi'nde, son 20 yılını Belediye Başkanı olarak hizmet etmiş Sayın Ahmet YENİHAN ile 'Geçmişten Günümüze' nostaljik sohbet toplantısı düzenlenmiştir. Katılımlarınızla renkli bir gün olacağına inancım tamdır. 

Sevgilerimle
Prof. Dr. Ceyhun ORAL


2015 - 2016 DÖNEMİ ÖĞRENCİ BURS BAŞVURULARI 2015 - 2016 DÖNEMİ BURS BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR. BURS ALMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERİMİZİN, AŞAĞIDAKİ BELGELER İLE 11/11/2015 VE 21/11/2015 TARİHLERİ ARASINDA DERNEK MERKEZİMİZE MÜRACAAT ETMELERİ GEREKMEKTEDİR. 

İSTENİLEN BELGELER
1- AİLE DURUMUNU BİLDİREN KISA ÖZGEÇMİŞ
2- ÖĞRENCİ DURUM BELGESİ (TRANSKRİPT)
3- NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
4- GARANTİ BANKASI HESAP NUMARASI

NOT: BURS BAŞVURUSUNDA BULUNAN ÖĞRENCİLERİMİZİN BAŞVURULARI, DERNEK YÖNETİM KURULU TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLİP, ÖĞRENCİNİN KENDİSİNE BİLDİRİLECEKTİR. LÜTFEN İRTİBAT NUMARASI YAZMAYI UNUTMAYINIZ.

İLETİŞİM: (0532) 523 01 14

GENEL SEKRETER
ŞEFİK KIYAK2011 Geleneksel Gecemize çelenk gönderenlerKLAS NET TURİZM


*****

EREKTAŞ TURİZM


*****


EROVA TURİZM


*****

GÜRSEL TEKİN
CHP GEN.BAŞ.YARD.


*****

İ.HAKKI TAHMİSCİOĞLU
PETROMEKS NİKMAK


*****

ALİ YILMAZ
AYŞ POLYMEXSİZOLASYON


*****


İSTANBUL NİKSARLILAR
EĞ.GEL.VE DAYANIŞMA DERNEĞİ
 

*****

ERBAA

DERNEKLER FEDERASYONU

*****


Çok Teşekkür ederiz
Sağolun,Varolun.

 

Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
ENDER ŞEVKİ ÖNDER
TEŞEKKÜR 
 
Erbaa' lı o
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Üye Girişi

Üye Girişi

SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi