Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa:

Ziyaretçi Defterine Yaz


sakirtasova    18 Mayıs 2009 22:50 | KARAYAKA DERNEĞİ GECESİNE DAVET
Derneğimizin 07 Haziran 2009 Pazar günü saat 19.00 -24.00 arası düzenlemiş olduğu yemekli dayanışma gecesine bütün hemşerilerimiz davetlidir.Davetiyeler Dernekten veya salon girişinde dernek yönetiminden temin edilebilir.
TEL:0505 478 28 28 - 0535 471 68 68
YER: ASMALI KONAK SALONU
Selimiye İskele Caddesi No:16 Kat:2 HAREM / ÜSKÜDAR / İSTANBUL
Harem Otogarından Selimiye Yönüne doğru 50 mt ilerde
Şakir TAŞOVA
Karayaka Dernek Başkanı

şefik kıyak    23 Nisan 2009 11:18 | istanbul
sefikkiyak@hotmail.com
Sayın Ahmet YENİHAN

29 Mart 2009 seçimlerinde tekrar belediye başkanı seçildin. seni ve ekibini tebrik ediyorum. Sayın Başkan, geçtiğimiz Aralık ayında Erbaa'ya bir ziyaret gerçekleştirdim. Belediyeye uğradığımda birkaç arkadaşımla birlikte beni kanalizasyon arıtma tesislerine götürdün. İnan büyülendim. 3 adet devasa havuz, dev tiribünler, sonucunda ise Kelkit'e bırakılan kaynağından yeni çıkmışçasına tertemiz su. ''KELKİT YEŞİLDİR YEŞİL KALACAK'' sloganlarıyla Taksim Meydanı'nda yürürken İstanbul'un soğuk kış gecelerinde Kelkit Platform Etkinlikleri'nin yürütme kurul başkanlığını yaptım. Sonra Taksim Meydanı daha sonra icraat.. Sağol Başkanım. Darısı diğer projelerin başına.. Biliyorum sırada katı atık depolama ve rehabilitesi var. Bunu da başar. Sıraya Park Vadi Projesi girsin. Ondan sonrasını herkes biliyor. ''ERBAA İL OLACAK'' Haydi Başkanım kolay gelsin..

sakirtasova    30 Mart 2009 12:21 | KARAYAKA KÜLTÜR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ
Sayın hemşerilerim yapılan seçimler sonucunda Erbaa Belediye Başkanlığına tekrar seçilen Sayın Ahmet YENİHAN beyi Şahsım ve Karayaka Derneği Yönetim Kurulu üyelerimiz ve İstanbul'da yaşayan Karayakalılar olarak tebrik eder,başarıların devamını en büyük temennimizdir
SAYGILARIMIZLA
YÖNETİM KURULU ADINA
Şakir TAŞOVA
Karayaka Dernek Başkanı

sakirtasova    30 Mart 2009 12:18 | KARAYAKA KÜLTÜR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ
Sayın hemşerilerim yapılan seçimler sonucunda Karayakamıza Belediye Başkanı seçilen Sayın Mehmet BAŞARA beyi Şahsım ve Karayaka Derneği Yönetim Kurulu üyelerimiz ve İstanbul'da yaşayan Karayakalılar olarak tebrik eder, Sayın Lütfi BAŞARAN Başkanımada yaptığı hizmetlerden dolayı ayrıca teşekkür ederiz. Bu bir demokratik seçim sonucudur. Karayakalı hemşerilerimizin teveccühü Sayın Mehmet BAŞARA beyle devam etme yolunda olduğu yönünde olmuştur.Bundan sonra Karayakamız için ne yapabiliriz diye birlik ve beraberlik içinde olmamız gerekmetedir.Çünkü seçilen Başkanımız Karayaka Belediye Başkanıdır Kırgınlıkları,dargınlıkları bir tarafa bırakıp Sayın Başkanımıza destek olmamız gerekmektedir.Şimdiden Sayın Başkanımıza ve ekibine Cenabi Allah kolaylıklar versin Bizler Karayaka Derneği ve İstanbul'da yaşayan Karayakalılar olarak başarılı olması yolunda her türlü desteğe hazırız.
SAYGILARIMIZLA
YÖNETİM KURULU ADINA
Şakir TAŞOVA
Karayaka Dernek Başkanı

sakirtasova    24 Mart 2009 13:22 | KARAYAKA KÜLTÜR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ
Erbaamızın Hacıpazar köyü doğumlu ÖZGÜR ÇEK kardeşimizin 27.02.2009 İtibariyle Fenerbahçe Kulübünün Profesyonel Futbolcusu Olduğunu öğrendik. Türkiyemizin bu güzide kulübünde başarılar diler, İnşaallah Milli Takımımızda da görmek nasip olur.
Şakir TAŞOVA
Karayaka Dernek Başkanı

Adnan AK    28 Şubat 2009 12:28 |
Erbaa Hacıpazar doğumlu ÖZGÜR ÇEK 27.02.2009 İtibariyle Fenerbahçe Kulübünün Profesyonel Futbolcusu Olmuştur. Kendisini ve Onu Yetişdiren ailesini tebrik ediyorum..
Başarılar Özgür..Başarılar Fenerbahçe

Detay Bilgi İcin: Özgür ÇEKnull

sakirtasova    25 Şubat 2009 13:04 | KARAYAKA KÜL.YARD. VE DAYANIŞMA DERNEĞİ
Dernek merkezimizde yöresel yemekler eşliğinde istişare toplantısına bütün hemşerilerimiz davetlidir.
SAYGILARIMLA
Şakir TAŞOVA
Karayaka Dernek Başkanı

azim    23 Şubat 2009 22:09 | istanbul
herkese merhaba. bu sitenin açılmasısnı sabırla bekledim. emeği geçenlere teşekkür ederim. derneğimizde bulunan ve öğrenci arkadaşlarımıza maddı manevi desteklerini esirgemeyen büyüklerimize saygılarımı sunuyorum. inşallah bir gün burs verme imkanına ulaştığımızda vefamızı yerine getirmeyi unutmayız.
tanıdığım tüm arkadaşlara ve saygıdeğer büyüklerimize saygılarımı sunuyorum...
görüşmek üzere

NAZAN DÖĞÜŞ(TOK)    19 Şubat 2009 12:52 | İSTANBUL
Çok sevgili Erbaalı'lar,

Bir çocukluk arkadaşımı özlemle ararken(Fadime Göksugür) tesadüfen ulaştığım bu site beni çok dugulandırdı ve utandırdı.Ne kadar zor koşullarda olursak olalım mutlaka insan çevresine olan duyarlığını kaybetmemeli.Bundan sonra siteyi izleyerek tüm faaliyetlere katılmak istiyorum.

Başta değerli ağabeyimiz Prof.Dr.Ceyhun Oral olmak üzere herekese saygı ve sevgilerimi sunuyorum.
nullnull

Değirmenli Derneği    15 Şubat 2009 17:52 | ist
DEĞİRMENLİ KASABSI DERNEĞİNİN DÜZENLEDİĞİ GECEMİZE TÜM HEMŞERİLERİMİZ DAVETLİDİR

Mehmet ÖNDER    14 Şubat 2009 00:40 | İstanbul/şile
onder_mehmet@windowslive.com
Selam saygı deger hemsehrılerım şahsımda bir erbaali olup ıkı adet sıteye sahıbım. sizleride tesadufen buldum ve dernek sitenize üyede oldum.şiir yazı ve makalelerim http://mehmetonder60.azbuz.com adresınde bundan böyle tanışıcagımızı ümit ederek selam ve saygılarımı sunuyorum.Mehmet ÖNDER

soner    12 Şubat 2009 21:33 | istanbul
sonersokmen_@hotmail.com
slm tüm erbaa halkına ebaa lı olmam nedeniyle sizlerle gurur duyuyorum ben soner sökmen 1981 doğumluyum ebaa doğanyurt köyündenim istanbulda calışıyorum inşaat sektöründe sizlerin aranızda olmaktan cok mutlu olacağım sizn gibi dostları tanımak güzel birlik güzel herşiyi sahiplenmek güzel ve yaşamak güzel hepinize en içten dileklerimle teşekkür ederim.
dernek başkanımıza güzel projelerene devam ederek imzalar atmasını temenni ederim ve kuruluşundan bu güne kadar emek veren tüm halkımıza tşklerimi borcluyum saygılarımla soner sökmen bana bu msn adresiden ulaşa bilirsiniz inşallah aranızda bende bulunmaktan gurur duyarım sonersokmen_@hotmail.com

Mehmet kaya    05 Şubat 2009 21:12 | İstanbul
Ben erbaa ğümüşalan köylüyüm yıllarım erbaada okul sebebiyle ğeçmiştir ben şimdi burdan sitelerde dolaşarak memleket hasretini bi nebzede olsa üzerimizden atarken yalnız olmadığımızı hemşerileriminde bu siteyi ve köyleri takip etmesi benide mutu etmektedir herkese saygı ve sevğilerimle

nurhan    25 Ocak 2009 01:21 |
Merhabalar
1994 yılından bu güne İstanbul'da ikamet ettiğim halde, güzel Erbaa'm için kurulmuş böylesi güzide bir dernekten bu kadar geç haberdar olduğum için kendimi suçluyorum. En kısa zamanda üye olabilmek arzusu ile emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Saygılarımla
Nurhan ŞAHİN ÖNDER

Zeki Özgü    01 Ocak 2009 11:22 | Kartal-İstanbul
Tüm Erbaa'lı hemşehrilerimizin Yeni yılını,Yurtta ve Dünyada savaşın olmadığı,çocuklarımızıngüven içerisinde yaşaması için,iş güvencesi ve sömürüsüz bir toplum olması dileğiyle kutlar,sağlıklı ve mutlu yıllar dilerim.


154
Ziyaretçi Defteri Kayıtlar
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »

ERBAA DERNEK BÜLTENİ

Görüş ve düşünceleriniz bizim için çok önemlidir. Erbaa'mızla ilgili, Dernek çalışmalarımızla ilgili her türlü güzelliği Aylık bültenlerimizde yayınlayıp gelecek nesillere aktaracağız. Katkılarınızı bekliyoruz.

OCAK   2013 SAYI 1

ŞUBAT 2013 SAYI 2
MART  2013 SAYI 3
NİSAN 2013 SAYI 4
MAYIS 2013 SAYI 5Duyurular

2017-2018 DÖNEMİ ÖĞRENCİ BURS BAŞVURULARI 2017 - 2018 DÖNEMİ BURS BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR. BURS ALMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERİMİZİN, AŞAĞIDAKİ BELGELER İLE 22/09/2017 VE 06/10/2017 TARİHLERİ ARASINDA DERNEK MERKEZİMİZE MÜRACAAT ETMELERİ GEREKMEKTEDİR. 

İSTENİLEN BELGELER
1- AİLE DURUMUNU BİLDİREN KISA ÖZGEÇMİŞ
2- ÖĞRENCİ DURUM BELGESİ (TRANSKRİPT)
3- NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
4- GARANTİ BANKASI HESAP NUMARASI

NOT: BURS BAŞVURUSUNDA BULUNAN ÖĞRENCİLERİMİZİN BAŞVURULARI, DERNEK YÖNETİM KURULU TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLİP, ÖĞRENCİNİN KENDİSİNE BİLDİRİLECEKTİR. LÜTFEN İRTİBAT NUMARASI YAZMAYI UNUTMAYINIZ.

İLETİŞİM: (0532) 523 01 14

GENEL SEKRETER
ŞEFİK KIYAKAhmet YENİHAN ile Nostaljik Sohbet 31 Ocak 2016 Pazar günü saat 13:00 de, Beşiktaş Dernek Merkezi'nde, son 20 yılını Belediye Başkanı olarak hizmet etmiş Sayın Ahmet YENİHAN ile 'Geçmişten Günümüze' nostaljik sohbet toplantısı düzenlenmiştir. Katılımlarınızla renkli bir gün olacağına inancım tamdır. 

Sevgilerimle
Prof. Dr. Ceyhun ORAL


2015 - 2016 DÖNEMİ ÖĞRENCİ BURS BAŞVURULARI 2015 - 2016 DÖNEMİ BURS BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR. BURS ALMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERİMİZİN, AŞAĞIDAKİ BELGELER İLE 11/11/2015 VE 21/11/2015 TARİHLERİ ARASINDA DERNEK MERKEZİMİZE MÜRACAAT ETMELERİ GEREKMEKTEDİR. 

İSTENİLEN BELGELER
1- AİLE DURUMUNU BİLDİREN KISA ÖZGEÇMİŞ
2- ÖĞRENCİ DURUM BELGESİ (TRANSKRİPT)
3- NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
4- GARANTİ BANKASI HESAP NUMARASI

NOT: BURS BAŞVURUSUNDA BULUNAN ÖĞRENCİLERİMİZİN BAŞVURULARI, DERNEK YÖNETİM KURULU TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLİP, ÖĞRENCİNİN KENDİSİNE BİLDİRİLECEKTİR. LÜTFEN İRTİBAT NUMARASI YAZMAYI UNUTMAYINIZ.

İLETİŞİM: (0532) 523 01 14

GENEL SEKRETER
ŞEFİK KIYAK2011 Geleneksel Gecemize çelenk gönderenlerKLAS NET TURİZM


*****

EREKTAŞ TURİZM


*****


EROVA TURİZM


*****

GÜRSEL TEKİN
CHP GEN.BAŞ.YARD.


*****

İ.HAKKI TAHMİSCİOĞLU
PETROMEKS NİKMAK


*****

ALİ YILMAZ
AYŞ POLYMEXSİZOLASYON


*****


İSTANBUL NİKSARLILAR
EĞ.GEL.VE DAYANIŞMA DERNEĞİ
 

*****

ERBAA

DERNEKLER FEDERASYONU

*****


Çok Teşekkür ederiz
Sağolun,Varolun.

 

Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
ENDER ŞEVKİ ÖNDER
TEŞEKKÜR 
 
Erbaa' lı o
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Üye Girişi

Üye Girişi

SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi