Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa:

Ziyaretçi Defterine Yaz


OKTAY NALCAK    09 Ekim 2008 10:36 | İstanbul
oktaynalcak@hotmail.com
Merhabalar bu siteyi kaza ile bir olay sonucu Erbaalılar derneğini ararken buldum ve Böylebir birlik ve beraberliğin olduğunugörmek çok güzel. Erbaa gibi bir şehir daha görmedim.
Ama en önemlisi ben bir genç olarak vakit geçirecek yer bulamıyorum bu tek kötü yanı sosyal bir tesis olarak nitelendirebileceğim bir yer yok örneğin arkadaşlarımla gidip sohbet edip oturabileceğimiz tek bir Şahin tepesi var orasıda artık baygınlık getirdi. bu eksiğinide tamamladıktan sonra mükemmel bir şehir olacaktır bence.

Artık Birlikte olmak dileğim ile şimdilik hoca kalın

Şakir TAŞOVA    03 Ekim 2008 12:01 | KARAYAKA DERNEĞİ
Sayın Erbaa'lı hemşerilerim, mübarek Ramazan bayramınızı kutlar Cenab-i Allah'tan sağlıklı,huzurlu, mutlu bayramlar geçirmeniz en büyük dileğimizdir
Şakir Taşova
Karayaka Dernek Başkanı

mehmet    30 Eylül 2008 08:35 | ist
Tümerbaa halkının ramazan bayramını en içten dileklerimle kutlar saygılar sunarım

Hüseyin ÇAMİÇİ    27 Eylül 2008 20:57 | İSTANBUL
Hastalığım nedeniyle Cerrahpaşa tıp fakültesi astanesindeki ameliyatım, tedavi süresince ve sonrası yatışlarımda, başta Erbaa kültür ve dayanışma derneği başkanı Cerrahpaşa tıp fakültesi dekan yardımcısı prof. dr. sayın Ceyhun ORAL, yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım ve hemşehrilerimin yakın ilgi ve alakalarından dolayı şükranlarımı sunarım. Ayrıca herkesin ramazan bayramını kutlar esenlikler dilerim...

Zeki Özgü    27 Eylül 2008 11:09 | Kartal/İstanbul
erek156
Sevgili Adnan bey kardeşim, Hastaneden çıktım şimdi evde istirihat etmekteyim. 15 gündür siteye girmemiştim. Bazı arkadaşların bu sitenin açıldığından yeni haberleri olmuş olduğunu gözlemledim. Bende çevremde bulunan tüm Erbaa lı hemşehrilerimize bu siteden bahsediyorum. Üye arkadaşlarda bunu tüm tanıdık arkadaşlarına yaygınlaştırırsa , sitemizin daha da zenginleşeceğine inanıyorum. Tüm Erbaa lıların bu sitede buluşma dileğiyle; Tüm yöneticilerimizin ve hemşehrilerimizin ramazan bayramını kutlar Neşeli ve sağlıklı günler geçirmelerini dilerim. zeki özgü

NACİ GÖK    27 Eylül 2008 00:13 | istanbul
nacigok1907@hotmail.com
ERBAALI DOSTLARIMIZIN RAMAZAN BAYRIMINI KUTLAR,ESENLİKLER DİLERİM.SAYGILARIMLA.NACİ GÖK.KOÇAKLI

şakir TAŞOVA    22 Eylül 2008 10:52 | İstanbul
Sayın Adnan AK kardeşim site çok güzel olmuş ellrine sağlık.

Şakir TAŞOVA
Karayaka Dernek Başkanı
karayadernegi.org

şakir tasova    22 Eylül 2008 10:49 | İstanbul
Erbaalılar derneğimizin Başkanı Sayın Hocam ve çok değerli yöneticileri 20 Eylül cumartesi günü düzenlemiş olduğunuz iftar proğramına davetinizden dolayı Karayaka Derneğimiz adına teşekkür ederim.
Şakir TAŞOVA
Karayaka Dernek Başkanı

NURAN SÖNMEZ    20 Eylül 2008 11:59 |
Merhaba Erbaalı Hemşehrilerim. Yeni sitenin oluşturulduğunu çok değerli başkanımız Ceyhun Hoca'dan öğrendim. İnceleme fırsatını yeni buldum. İlk açılşta Erbaa'ya yakışan çok modern bir site olmuş. Emeği geçenlere teşekkürler. Çok çeşitli ve kapsamlı. Ama içeriğinin dolu olması için tüm Erbaalıların yani bizlerin ilgi gösterip, güncellenmesine yardımcı olmamız gerekir. Yeni yorumlarda tüm hemşehrilerimle görüşmeyi diliyorum. Şimdiden iyi bayramlar. İyi günler.

NACİ GÖK    16 Eylül 2008 16:33 | sancaktepe-istanbul
naciok1907@hotmail.com
selam saygı değer erbaalı dostlarım.siteniz hayırlı uğurlu olsun,site yapımında emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.EX50 NACİ GÖK.

UMUT    29 Haziran 2008 00:55 | istanbul
umutbas777@hotmail.com
merhaba sewgili erbaa lılar ben üsküdar devlet hastanesinde çalışmaktayım ve şu an bu mesajı gece 2 de yazıyorum en kısa zamanda derneğe gidip üye olacağım inşallah bence bu dernek burs vermenin çok ilerisine gidebilmeli kurumsallaşıp çok büyümeli ticarete falan kalkışmalı çeşitli alanlarda ticari faaliyetlerde bulunmalı mesela bir marketler zinciri olabilir çok ortaklı ismide hazır ERMAR İSTANBULDA OLACAK TABİ BU MARKET VE BU OLAY KOPUP GİDER VE BAMBAŞKA BİR BOYUT KZANIR BENCE BU KONU DÜŞÜNÜLMELİ VE SONUN ERBAA NIN DEW BİR FİRMASI OLABİLİR ve sonunda göreceksiniz erbaa nın il olmaya dahi ihtiyacı olmaz tabi öncelikle sağlam bir divan kurulu oluşturulmalı denetim için

Tuğrul Selçuk    23 Haziran 2008 19:58 | İstanbul
--
Web sayfamızı ve ziyaretçi defterini neredeyse her bilgisayarımı açışta gözden geçiriyorum.Erbaa ile ilgili veya İstanbul'daki Erbaalılarla ilgili yeni bir habere rastlarım diye. Hiç şüphe yokki bir web sayfası tasarımı yapmak zaman ve emek işidir ve o sayfanın yaşatılması ve emeklerin karşılık bulması da insanların iligisine muhtaçtır.Kısacası ''marifet iltifata tabidir,iltifat görmeyen mal zayidir'' derler eskiler.Bu siteye iltifatımız; ona ilgi göstermek ve sıkça ziyaret ederek öneri, eleştiri ve fikirlerimizle katkımız şeklinde olmalıdır...Sayfanın sık sık güncellenmesi grafik düzeninde yapılacak daha güncel tercihler Erbaa'lı olmak gururuyla derneğimize sahip çıkmak duygusunu gündemde tutmak için de bir katkı sağlar düşüncesindeyim.Web sayfasının yapımında emeği geçen Adnan Ak arkadaşımıza teşekkür eder tüm Erbaa'lı hemşehrilerime sevgi ve muhabbetler dilerim.
Tuğrul SELÇUK
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Teşekkürler Tuğrul abi Ağzına Sağlık.

zeki    22 Haziran 2008 17:46 | istanbul-kartal
Saygıdeğer Erbaa Kültür derneği yöneticileri.Sitenizin ilgi çekmesi açısından,sıralamış olduğunuz ropörtajlar bölümüne birde "Erbaa lı yaşanmışların" Anılarıyla ilgili bir bölüm açılmasını ve buraya birtakım yazılar yazmak istiyorum. Eğer uygun görülürse bu yazıları aylık olarak göndereceğim. Bilgilerinize sunulur. Saygılarımla.
Yönetici Yorumu Yönetici Yorumu:
Yazılarınızı bekliyoruz.

Selçuk Gürel    11 Haziran 2008 18:42 | İstanbul
Erbaa kültür ve Dayanışma derneği Başkanlığına

Web sitenizin kuruluşunu tebrik ederim.Siteyi Hazırlayan Adnan Ak bey,e ve emeği geçenlere ayrıca teşekkür ederim.Bu siteden erbaa,nın sosyal ve kültür etkinliklerini izliyorum.Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Saygılarımla

Emekli Teknik Eğitimci

Adnan AK    07 Haziran 2008 16:08 | İstanbul
akadnan
Erbaa Kültür ve Dayanışma Derneğinin Web Sitesi 20.05.2008 tarihi itibariyle yenilenmiştir. Bu kadar emeğe, maddi manevi fedakarlığa rağmen, Saygıdeğer üyelerimiz ve pek kıymetli hemşerilerimiz nedendir bilinmez çok ilgisiz, ilgilenlerde lütfedip bir mesaj bırakmaz.
İnsanlar kapalı bir mekana girince en azından "bir Günaydın der - bir Selam verir" siteye giren çıkan var ama mesaj yazan, iyi olmuş, kötü olmuş her neyse birşeyler yazılması lazım ama bişey yazan yok. iki kelam edecek sözünüz, medeni cesaretiniz yokmu.
Bu site sizlerin yapıcı ve yönlendirici eleştirilerizle tamamlanacaktır. Ayrıca sitenin içeriğinin doldurulmasında her konuda katkılarınızı bekliyoruz. Lütfen bizi yalnız bırakmayınız ilgi ve alakanıza ihtiyacımız var.Saygılarımla Adnan AK


154
Ziyaretçi Defteri Kayıtlar
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »

ERBAA DERNEK BÜLTENİ

Görüş ve düşünceleriniz bizim için çok önemlidir. Erbaa'mızla ilgili, Dernek çalışmalarımızla ilgili her türlü güzelliği Aylık bültenlerimizde yayınlayıp gelecek nesillere aktaracağız. Katkılarınızı bekliyoruz.

OCAK   2013 SAYI 1

ŞUBAT 2013 SAYI 2
MART  2013 SAYI 3
NİSAN 2013 SAYI 4
MAYIS 2013 SAYI 5Duyurular

2017-2018 DÖNEMİ ÖĞRENCİ BURS BAŞVURULARI 2017 - 2018 DÖNEMİ BURS BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR. BURS ALMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERİMİZİN, AŞAĞIDAKİ BELGELER İLE 22/09/2017 VE 06/10/2017 TARİHLERİ ARASINDA DERNEK MERKEZİMİZE MÜRACAAT ETMELERİ GEREKMEKTEDİR. 

İSTENİLEN BELGELER
1- AİLE DURUMUNU BİLDİREN KISA ÖZGEÇMİŞ
2- ÖĞRENCİ DURUM BELGESİ (TRANSKRİPT)
3- NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
4- GARANTİ BANKASI HESAP NUMARASI

NOT: BURS BAŞVURUSUNDA BULUNAN ÖĞRENCİLERİMİZİN BAŞVURULARI, DERNEK YÖNETİM KURULU TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLİP, ÖĞRENCİNİN KENDİSİNE BİLDİRİLECEKTİR. LÜTFEN İRTİBAT NUMARASI YAZMAYI UNUTMAYINIZ.

İLETİŞİM: (0532) 523 01 14

GENEL SEKRETER
ŞEFİK KIYAKAhmet YENİHAN ile Nostaljik Sohbet 31 Ocak 2016 Pazar günü saat 13:00 de, Beşiktaş Dernek Merkezi'nde, son 20 yılını Belediye Başkanı olarak hizmet etmiş Sayın Ahmet YENİHAN ile 'Geçmişten Günümüze' nostaljik sohbet toplantısı düzenlenmiştir. Katılımlarınızla renkli bir gün olacağına inancım tamdır. 

Sevgilerimle
Prof. Dr. Ceyhun ORAL


2015 - 2016 DÖNEMİ ÖĞRENCİ BURS BAŞVURULARI 2015 - 2016 DÖNEMİ BURS BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR. BURS ALMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERİMİZİN, AŞAĞIDAKİ BELGELER İLE 11/11/2015 VE 21/11/2015 TARİHLERİ ARASINDA DERNEK MERKEZİMİZE MÜRACAAT ETMELERİ GEREKMEKTEDİR. 

İSTENİLEN BELGELER
1- AİLE DURUMUNU BİLDİREN KISA ÖZGEÇMİŞ
2- ÖĞRENCİ DURUM BELGESİ (TRANSKRİPT)
3- NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
4- GARANTİ BANKASI HESAP NUMARASI

NOT: BURS BAŞVURUSUNDA BULUNAN ÖĞRENCİLERİMİZİN BAŞVURULARI, DERNEK YÖNETİM KURULU TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLİP, ÖĞRENCİNİN KENDİSİNE BİLDİRİLECEKTİR. LÜTFEN İRTİBAT NUMARASI YAZMAYI UNUTMAYINIZ.

İLETİŞİM: (0532) 523 01 14

GENEL SEKRETER
ŞEFİK KIYAK2011 Geleneksel Gecemize çelenk gönderenlerKLAS NET TURİZM


*****

EREKTAŞ TURİZM


*****


EROVA TURİZM


*****

GÜRSEL TEKİN
CHP GEN.BAŞ.YARD.


*****

İ.HAKKI TAHMİSCİOĞLU
PETROMEKS NİKMAK


*****

ALİ YILMAZ
AYŞ POLYMEXSİZOLASYON


*****


İSTANBUL NİKSARLILAR
EĞ.GEL.VE DAYANIŞMA DERNEĞİ
 

*****

ERBAA

DERNEKLER FEDERASYONU

*****


Çok Teşekkür ederiz
Sağolun,Varolun.

 

Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
ENDER ŞEVKİ ÖNDER
TEŞEKKÜR 
 
Erbaa' lı o
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Üye Girişi

Üye Girişi

SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi