Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Haberler arrow 2007 Erbaa Gecesi
2007 Erbaa Gecesi
  Değerli Hemşerilerim  Her yıl büyük bir titizlikle organize ettiğimiz Geleneksel Erbaa’ lılar gecesi 26 Mayıs 2007 gecesi Tarabya Cent Koleji Sosyal Tesisleri Havuz Başında 280 davetlinin katılımıyla muhteşem biçimde kutlandı.       Türkiye’nin dört bir yanından gelerek gecemize renk katan değerli 
konuklara şükranlarımızı sunarız,..

          Değerli Hemşerilerim,...

Erbaa Kültür ve Dayanışma Derneğinin  Değerli Üyeleri;..

 

1990 yılında kurulmuş olan derneğimiz İstanbuldaki Erbaalıların en önemli kurumsal yapılarından biri olarak 17. yılını tamamlarken, son 10 yıldır kesintisiz olarak geleneksel Erbaa’lılar gecesini de yapmanın onurunu taşımaktadır.

Derneğimiz 2007 yılında kuruluşundan beri en güçlü dönemini yaşamaktadır.Geniş ve fedakar yönetim kurulu üyeleriyle düzenli toplantılar yapmakta, 20 Erbaalı Üniversite öğrencisine her ay burs vermekte, Erbaa’;;lı hemşerilerimizin imkanlarımız oranında her türlü yardımına koşmaktadır.Dernek merkezimizin bilgisayar, projeksiyon ve internet bağlantıları tamamlanmış olup web sitesi gittikçe zenginleşmektedir.

Derneğimizin son yıllarda ki önemli faaliyetlerinden biri de bildiğiniz gibi  geleneksel yemekli Pazar toplantılarımız olmuştur.Birçok yöre derneği tarafından örnek alınmaya çalışılan bu toplantılarımızda üyelerimiz hem birbirlerini görüp temasta bulunurken konusunda uzman bir konuşmacıyı da dinleme fırsatını bulmuşlardır.

6 Mayıs Pazar günü saat 13.00 de yapacağımız yöresel yemekli Pazar toplantımızda konuşmacı konuğumuz gene üyemiz olan hemşerimiz Psikiyatrist Uz Dr.Basri Doğu olacaktır.Herkesi ilgilendiren  bir güncel konu olan depresyon, anksiyete ve panik atak hakkında bizleri bilgilendirecek ve sağlıklı bir ruhsal yaşam için bunlarla nasıl baş etmemiz gerektiği konusunda bizleri aydınlatacaktır.

Bu arada derneğimizin tütün olan amblemini değiştirmeyi düşündüğümüzü , rehber çalışmaları için bir ön anlaşma yaptığımızı bildirelim. Rehber için üyelerimizin fotoğraflarına ihtiyaç vardır, sayın üyelerimizin gelirken birer fotoğraflarını bekliyoruz.Bu yıl ki Erbaa gecesine Burs katkısı yapanların öncelikli alınacağı bir örnek fasikül yetiştirmeyi planlıyoruz.

Geleneksel Erbaalılar gecesi bu yıl 26 Mayıs Cumartesi gecesi geçen sene yaptığımız Tarabya CENT koleji bahçesinde Havuz başında yapılacaktır.Belediye başkanları, Milletvekilleri ,Erbaa lı Vali ve Kaymakamların , işadamlarının ve sanatçıların katılımıyla gecenin çok renkli geçmesini bekliyoruz. Geceye sanatçı olarak Erbaadan Teyfik Huri arkadaşımız ilk kez katılacaktır. Erbaalı tiyatro sanatçımız Engin Günaydın da ( Bir demet Tiyatrosunun zabıta İrfanı, Avrupa yakasının Burhanı) katılma sözü vermiştir, kendisini aramızda dernek faaliyetlerimize destek verirken görmekten mutluluk duyacağız.

Geçen yıl ki gecemizin canlı ve kusursuz geçmesin de ve topladıkları piyango gelirleriyle bu yıl verdiğimiz bursların sayısının artmasında büyük katkısı olan derneğimizin kadın yönetim kurulu üyelerimiz bu yıl ki gece içinde çalışmalarına başlamıştır.Bu yönetim kurulu üyelerimiz : Sezer Süzer,Beril Gürkan,Ayşen Gürkan, Günal Balcı, Vecih Güngör, Nur Şenel, Ayten Baygan, Ebru Süzer sizlerle temas edecek ve vereceğiniz hediyeleri gecede ki piyango çekilişine hazırlayacaklardır, katkılarınızı bekliyoruz.

6 Mayıs Pazar günü dernek merkezimizde görüşmek dileğiyle sağlıcakla kalın.

                 
                                                          Prof.Dr.Ceyhun ORAL
                                               Erbaa Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı

 

ERBAA DERNEK BÜLTENİ

Görüş ve düşünceleriniz bizim için çok önemlidir. Erbaa'mızla ilgili, Dernek çalışmalarımızla ilgili her türlü güzelliği Aylık bültenlerimizde yayınlayıp gelecek nesillere aktaracağız. Katkılarınızı bekliyoruz.

OCAK   2013 SAYI 1

ŞUBAT 2013 SAYI 2
MART  2013 SAYI 3
NİSAN 2013 SAYI 4
MAYIS 2013 SAYI 5Duyurular

2017-2018 DÖNEMİ ÖĞRENCİ BURS BAŞVURULARI 2017 - 2018 DÖNEMİ BURS BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR. BURS ALMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERİMİZİN, AŞAĞIDAKİ BELGELER İLE 22/09/2017 VE 06/10/2017 TARİHLERİ ARASINDA DERNEK MERKEZİMİZE MÜRACAAT ETMELERİ GEREKMEKTEDİR. 

İSTENİLEN BELGELER
1- AİLE DURUMUNU BİLDİREN KISA ÖZGEÇMİŞ
2- ÖĞRENCİ DURUM BELGESİ (TRANSKRİPT)
3- NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
4- GARANTİ BANKASI HESAP NUMARASI

NOT: BURS BAŞVURUSUNDA BULUNAN ÖĞRENCİLERİMİZİN BAŞVURULARI, DERNEK YÖNETİM KURULU TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLİP, ÖĞRENCİNİN KENDİSİNE BİLDİRİLECEKTİR. LÜTFEN İRTİBAT NUMARASI YAZMAYI UNUTMAYINIZ.

İLETİŞİM: (0532) 523 01 14

GENEL SEKRETER
ŞEFİK KIYAKAhmet YENİHAN ile Nostaljik Sohbet 31 Ocak 2016 Pazar günü saat 13:00 de, Beşiktaş Dernek Merkezi'nde, son 20 yılını Belediye Başkanı olarak hizmet etmiş Sayın Ahmet YENİHAN ile 'Geçmişten Günümüze' nostaljik sohbet toplantısı düzenlenmiştir. Katılımlarınızla renkli bir gün olacağına inancım tamdır. 

Sevgilerimle
Prof. Dr. Ceyhun ORAL


2015 - 2016 DÖNEMİ ÖĞRENCİ BURS BAŞVURULARI 2015 - 2016 DÖNEMİ BURS BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR. BURS ALMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERİMİZİN, AŞAĞIDAKİ BELGELER İLE 11/11/2015 VE 21/11/2015 TARİHLERİ ARASINDA DERNEK MERKEZİMİZE MÜRACAAT ETMELERİ GEREKMEKTEDİR. 

İSTENİLEN BELGELER
1- AİLE DURUMUNU BİLDİREN KISA ÖZGEÇMİŞ
2- ÖĞRENCİ DURUM BELGESİ (TRANSKRİPT)
3- NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
4- GARANTİ BANKASI HESAP NUMARASI

NOT: BURS BAŞVURUSUNDA BULUNAN ÖĞRENCİLERİMİZİN BAŞVURULARI, DERNEK YÖNETİM KURULU TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLİP, ÖĞRENCİNİN KENDİSİNE BİLDİRİLECEKTİR. LÜTFEN İRTİBAT NUMARASI YAZMAYI UNUTMAYINIZ.

İLETİŞİM: (0532) 523 01 14

GENEL SEKRETER
ŞEFİK KIYAK2011 Geleneksel Gecemize çelenk gönderenlerKLAS NET TURİZM


*****

EREKTAŞ TURİZM


*****


EROVA TURİZM


*****

GÜRSEL TEKİN
CHP GEN.BAŞ.YARD.


*****

İ.HAKKI TAHMİSCİOĞLU
PETROMEKS NİKMAK


*****

ALİ YILMAZ
AYŞ POLYMEXSİZOLASYON


*****


İSTANBUL NİKSARLILAR
EĞ.GEL.VE DAYANIŞMA DERNEĞİ
 

*****

ERBAA

DERNEKLER FEDERASYONU

*****


Çok Teşekkür ederiz
Sağolun,Varolun.

 

Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
ENDER ŞEVKİ ÖNDER
TEŞEKKÜR 
 
Erbaa' lı o
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Üye Girişi

Üye Girişi

SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi