Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Haberler arrow GELENEKSEL GECEMİZ YAPILDI.
GELENEKSEL GECEMİZ YAPILDI.
   2016 İSTANBUL ERBAALILAR GECESİ YAPILDI İstanbul Beşiktaş Erbaa Kültür ve Dayanışma Derneğinin geleneksel olarak her yıl yapmaya çalıştığı İstanbul Erbaalılar gecesi 28 Mayıs Gecesi İstanbul'da yaşayan Erbaalıların geniş katılımıyla yapıldı. Kış ayları boyunca yaptığı pazar toplantılarıyla gündemi canlı tutan İstanbul Erbaa derneği yılın finalini 28 Mayıs gecesi Tarabya Cent Koleji sosyal tesislerinde havuzbaşında kutladı. Erbaa belediye Başkan'ı Hüseyin Yıldırım'ın , Erbaalı iş adamı Hüseyin Özdilek'in, Dimes holdingin yönetim kurulu bşk eski Tokat milletvekili Orhan Diren'in , İstanbul SGK il md hemşerimiz Murat Göktaş'ın, Erbaa'nın dört dönem belediye başkanlığını yapmış olan Ahmet Yenihan'ın katılımıyla daha bir değer kazanan gece dernek Başkan'ı Prof. Dr. Ceyhun Oral'ın konuşması ve dernek yönetim kurulunu sahneye çağırarak tanıtmasıyla başladı. Daha sonra söz alan belediye Başkan'ı Hüseyin Yıldırım göreve geldiğinden beri yaptıklarını anlattı. Hüseyin Özdilek yaptığı samimi ve ilginç konuşması ve sempatik tavırlarıyla geceye renk kattı. Erbaa'da uzun yıllar dahiliye uzmanlığı yapmış olan Meriç Ege nin katılımı ve konuşması sempati yarattı. Davetlilerin tanıtıldığı, ses sanatçımız Ayşegül Pınar'ın türküleriyle bizleri coşturduğu gece Antalya'dan katılan Kadir Durmuş ve eşi Selma Mahar Durmuş,Erbaa'dan katılan Eyüp Aydın, İrfan Er, Mustafa Koçhisar, Sebati Öcal, Salim Kaya'lar ,Hüsamettin Çetinkaya , nın Eskişehir Bozüyük'ten katılarak topladığı imzaları belediye Başkan'ına vererek Erbaa dışında yaşayan Erbaalılar için hatıra ormanı tahsisi isteyen Cengiz İzginin varlığıyla daha da renklendi. Yaşları ilerlemiş olmasına rağmen geceye coşkuyla katılan Halil ve Nuriye Ruhsevengil , emekli hocamız Günal Say Balcı , Nural Say, Hüseyin Özdilek'in Kızkardeşi de gecenin güzellikleri idi.Katılanların ve iş adamlarımızın katkılarıyla toplanan yardımlarla gelecek sene İstanbul'daki Erbaalı öğrenciler için burs katkısı sağlandı. İlerleyen saatlerde eski Başkan Ahmet Yenihan'ın İTÜ den arkadaşı Sarıyer Belediye Başkan'ı Şükrü Genç'in katılımıyla daha da renklenen gece geç saatlere kadar devam etti.Gecenin organizasyonunda katkısı olan Zafer Kayalar ve Ali Yılmaz'ın yardımlarıyla verimli geçen gece de Mesut Kayalar'ın tasarımı olan bardakların satışı ile Zafer Kayalar'ın eşinin yapmış olduğu tablonun satışından burs katkısı sağlandı. Son yıllarda yapılan en renkli gecelerden biri olan gece den herkes seneye buluşmak dileğiyle ayrıldı.


 

ERBAA DERNEK BÜLTENİ

Görüş ve düşünceleriniz bizim için çok önemlidir. Erbaa'mızla ilgili, Dernek çalışmalarımızla ilgili her türlü güzelliği Aylık bültenlerimizde yayınlayıp gelecek nesillere aktaracağız. Katkılarınızı bekliyoruz.

OCAK   2013 SAYI 1

ŞUBAT 2013 SAYI 2
MART  2013 SAYI 3
NİSAN 2013 SAYI 4
MAYIS 2013 SAYI 5Duyurular

2017-2018 DÖNEMİ ÖĞRENCİ BURS BAŞVURULARI 2017 - 2018 DÖNEMİ BURS BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR. BURS ALMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERİMİZİN, AŞAĞIDAKİ BELGELER İLE 22/09/2017 VE 06/10/2017 TARİHLERİ ARASINDA DERNEK MERKEZİMİZE MÜRACAAT ETMELERİ GEREKMEKTEDİR. 

İSTENİLEN BELGELER
1- AİLE DURUMUNU BİLDİREN KISA ÖZGEÇMİŞ
2- ÖĞRENCİ DURUM BELGESİ (TRANSKRİPT)
3- NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
4- GARANTİ BANKASI HESAP NUMARASI

NOT: BURS BAŞVURUSUNDA BULUNAN ÖĞRENCİLERİMİZİN BAŞVURULARI, DERNEK YÖNETİM KURULU TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLİP, ÖĞRENCİNİN KENDİSİNE BİLDİRİLECEKTİR. LÜTFEN İRTİBAT NUMARASI YAZMAYI UNUTMAYINIZ.

İLETİŞİM: (0532) 523 01 14

GENEL SEKRETER
ŞEFİK KIYAKAhmet YENİHAN ile Nostaljik Sohbet 31 Ocak 2016 Pazar günü saat 13:00 de, Beşiktaş Dernek Merkezi'nde, son 20 yılını Belediye Başkanı olarak hizmet etmiş Sayın Ahmet YENİHAN ile 'Geçmişten Günümüze' nostaljik sohbet toplantısı düzenlenmiştir. Katılımlarınızla renkli bir gün olacağına inancım tamdır. 

Sevgilerimle
Prof. Dr. Ceyhun ORAL


2015 - 2016 DÖNEMİ ÖĞRENCİ BURS BAŞVURULARI 2015 - 2016 DÖNEMİ BURS BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR. BURS ALMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERİMİZİN, AŞAĞIDAKİ BELGELER İLE 11/11/2015 VE 21/11/2015 TARİHLERİ ARASINDA DERNEK MERKEZİMİZE MÜRACAAT ETMELERİ GEREKMEKTEDİR. 

İSTENİLEN BELGELER
1- AİLE DURUMUNU BİLDİREN KISA ÖZGEÇMİŞ
2- ÖĞRENCİ DURUM BELGESİ (TRANSKRİPT)
3- NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
4- GARANTİ BANKASI HESAP NUMARASI

NOT: BURS BAŞVURUSUNDA BULUNAN ÖĞRENCİLERİMİZİN BAŞVURULARI, DERNEK YÖNETİM KURULU TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLİP, ÖĞRENCİNİN KENDİSİNE BİLDİRİLECEKTİR. LÜTFEN İRTİBAT NUMARASI YAZMAYI UNUTMAYINIZ.

İLETİŞİM: (0532) 523 01 14

GENEL SEKRETER
ŞEFİK KIYAK2011 Geleneksel Gecemize çelenk gönderenlerKLAS NET TURİZM


*****

EREKTAŞ TURİZM


*****


EROVA TURİZM


*****

GÜRSEL TEKİN
CHP GEN.BAŞ.YARD.


*****

İ.HAKKI TAHMİSCİOĞLU
PETROMEKS NİKMAK


*****

ALİ YILMAZ
AYŞ POLYMEXSİZOLASYON


*****


İSTANBUL NİKSARLILAR
EĞ.GEL.VE DAYANIŞMA DERNEĞİ
 

*****

ERBAA

DERNEKLER FEDERASYONU

*****


Çok Teşekkür ederiz
Sağolun,Varolun.

 

Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
ENDER ŞEVKİ ÖNDER
TEŞEKKÜR 
 
Erbaa' lı o
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Üye Girişi

Üye Girişi

SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi